Kozí gouda zahradní bylinky Chevretta

CHEVRETTA GEITENKAAS TUINKRUIDEN

2 měsíce vyzrálá sametově jemná kozí gouda s delikátní směsí zahradních bylinek (červená paprika, česnek, celer, pažitka, cibule, pepř, petržel), které skvěle zvýrazňují jemnou kozí chuť mladého sýru. Sýr vhodný do sýrových bufetů a talířů, ke sklence suchého bílého vína, ale i k běžné denní spotřebě. Jedna z nejlepších ochucených kozích goud na našem pultě, vskutku chuťově vynikající sýr. Jiskrná a delikátní kozí gouda z provincie Noord-Holland, špičková kvalita a nekompromisní chuť.
Sýr vhodný také pro vegetariány, díky použitému rostlinnému srážedlu.

Doba zrání: 2 měsíce
Cena za 1 kg: 690 Kč

od 104 Kč
Kategorie: kozí sýry
Záruka: 90 dnů
Země původu: Nizozemí
Typ mléka: pasterované
Druh mléka: kozí
Zralost: uležené
Bezlaktózové sýry: ne
Nízkotučné sýry: ne
Ochucené sýry: ano
150g
Vyprodáno
104 Kč
300g
Vyprodáno
207 Kč
500g
Vyprodáno
345 Kč
1000g
Vyprodáno
690 Kč

Země původu: Nizozemí (provincie Noord-Holland)
Hmotnost bochníku: 10 kg
Doba zrání: 2 měsíce
Typ mléka: kozí pasterované
Tuk v sušině: 48 - 50%
Složení: pasterované kozí mléko (NL), syřidlo, sůl, rostlinné srážedlo, 1% směs zahradních bylinek (červená paprika, česnek, celer, pažitka, cibule, pepř,                                     petržel),  lysozym, konzervant E251

Chevretta kozí goudy z Noord-Holland provincie produkuje farma, která má přibližně 600 kusů dojnic, které dávají pravidelně špičkové mléko, z něhož pak vznikají jedny z nejlepších kozích sýrů v celém holandsku. Je to dáno právě péči o dojnice, krmivem a prostředím, ve kterém jsou chované. Od těchto aspektů se potom odvíjí kvalita a chuťový projev mléka a ve finále také chuť vyprodukovaných sýrů. Kozy se na této farmě pasou nejméně 120 dnů v roce na volných pastvinách a spásají čerstvou trávu, díky tomu mají sýry čistou a jiskrnou chuť s jemným a chuťově delikátním kozím nádechem.